Położenie

Tu zamieszkasz, jeśli lubisz być blisko

Esperanto Park to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort, funkcjonalność oraz bliskość infrastruktury miejskiej. Położona w Olsztynie przy ulicy Zamenhofa, na Osiedlu Podleśna, inwestycja jest hołdem dla Ludwika Łazarza Zamenhofa – twórcy języka Esperanto, symbolizującego ideę wzajemnego zrozumienia i międzynarodowej współpracy.

Doskonała lokalizacja i otoczenie

W promieniu 4-20 minut pieszo od osiedla znajdują się przedszkole, Szkoła Podstawowa Nr 9 oraz Liceum Ogólnokształcące, co sprawia, że Esperanto Park to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Dzieci nie muszą spędzać długich godzin w drodze do szkoły, a rodzice mogą mieć pewność, że ich pociechy uczą się i rozwijają w przyjaznym środowisku.

Esperanto Park usytuowane jest zaledwie 16 minut pieszo od Lasu Miejskiego, który stanowi idealne miejsce na spacery, jogging, czy inne aktywności na łonie natury. Aktywni mieszkańcy docenią również boisko sportowe typu Orlik zlokalizowane 4 minuty pieszo od osiedla, gdzie będą mogli realizować swoje pasje sportowe.

Codzienna wygoda i infrastruktura

Dla zapewnienia komfortu mieszkańców, w pobliżu znajdują się liczne sklepy i dyskonty spożywcze takie jak Netto, Biedronka czy Lidl, co pozwala na szybkie i wygodne zrobienie codziennych zakupów. Również punkty handlowo-usługowe i placówka poczty są dostępne zaledwie 5 minut pieszo od Esperanto Park.

Dodatkowo, przystanki autobusowe obsługujące linie 116, 124, 131 znajdują się w odległości 5-minutowego spaceru, co zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Esperanto Park tu wszędzie jest blisko

Esperanto Park to idealne miejsce dla osób, które szukają wygody i jakości życia, mając pod ręką wszystkie niezbędne do codziennego życia udogodnienia.

Strefa rekreacji

plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe Orlik, Las Miejski w pobliżu

Zdrowie

Centrum Medyczne, Szpital MSWiA

Edukacja

przedszkole i szkoły od podstawowej do wyższej

Zakupy

sklepy i dyskonty spożywcze, punkty handlowo usługowe

Komunikacja

Przystanki autobusowe, dworzec PKP

Przystanki autobusowe linii 116, 124, 131

5 min pieszo

Dworzec Główny PKP

5 min autem

Dyskonty spożywcze

8 min pieszo

OSW

11 min pieszo

Liceum Ogólnokształcące

20 min pieszo i 6 min rowerem

Przedszkole

8 min pieszo

Szkoła Podstawowa Nr 9

3 min pieszo

Boisko sportowe Orlik

4 min pieszo

Centrum Medyczne

5 min pieszo

Szpital Kliniczny MSWiA

5 min autem

Las Miejski 

16 min pieszo i 5 min rowerem

Esperanto Park